Топ 5 онлайн-перекладачів з англійської мови

У сучасному світі нам просто необхідно вміти спілкуватися на різних мовах, робити переклад документів або художніх текстів. Також, для тих, хто вивчає якусь мову просто необхідний словник. Але користування ним займає дуже багато часу, тому всі користуються перекладачами, але не варто викидати словник, адже він зможе допомогти вивчити мову. Так от, зараз перекладачів дуже багато і для кожної людини більш зручна та чи інша програма/веб-сторінка.Але ми вирішили виділити 5 кращих, якісних і швидких перекладачів з англійської мови.

 • 1. Перший і, напевно, найпопулярніший у світі - Google Translate. У ньому Ви можете робити переклад з 51 мови. Також, у Вас є можливість прослухати правильну вимову, зробити фото тексту (щоб не витрачати час на введення тексту), а також там є функція «Діалог» з допомогою якої Ви можете спілкуватися з іноземцями без будь-яких проблем.
 • 2. Другий додаток для перекладу це iTranslate. У ньому доступний 101 мову. Але його перевага полягає в тому, що у нього відразу доступні всі важливі фрази на різні випадки життя. Але для того щоб почати користуватися ним, Вам необхідно завантажити його на свій смартфон, планшет або ноутбук (це додаток доступний і для користувачів iOS, так і Android).
 • 3. BabelFish. Тут Ви можете зробити точний і швидкий переклад, але мінус цього перекладача криється в тому, що в ньому надано дуже мало мов, але для всіх, хто вивчає англійську, цей перекладач стане відмінним помічником.
 • 4. Perevod на порталі iua. На цьому сайті переказ можна зробити лише з англійської, французької, німецької, латиської, польського, українського і російського.
 • 5. M-translate. На цій веб-сторінці Ви можете зробити переклад з 104 мов. Але плюс цього перекладача в тому, що при перекладі з англійської мови, Ви також можете побачити синоніми, приклади, а також дієслово(якщо існує) від цього слова (для цього потрібно просто натиснути на «Показати більше інформації»).

І наприкінці хотілося б сказати, що коли Ви попользуетесь усіма цими перекладачами, Ви обов'язково знайдете свого фаворита. Тому вивчайте англійську, переводите слова і запам'ятовуйте їх, а ми Вам з радістю в цьому допоможемо.

Вихід

 • Avatar Лола
  Зробіть так щоб можна було перекладати фоткою
 • Avatar Катерина
  У вас дана сторінка безграмотно переведена, десь схилення не те, десь російські слова. Зверніть на це увагу
 • Avatar Oxford School
  Спасибі Катерина за ваше зауваження. Якщо мається на увазі українська версія, то так, не всі слова перекладаються правильно, так як це версія машинного перекладу. Ми працюємо над вдосконаленням нашого перекладача і незабаром зможемо переводити блоги вручну.
 • Avatar Валерій.
  Пропоную послуги якісного ручного російсько-українського та українсько-російського перекладу.Конт. e-mail : xakira@ukr.net. Валерій.
 • Avatar Дмитро
  Катерино, до Вашого відома: не ПЕРЕВЕДЕНО, а ПЕРЕКЛАДЕНА!