Індивідуальні заняття англійською. Плюси і мінуси

Індивідуальні заняття англійською. Плюси і мінуси

Англійська — це мова, на якій розмовляють різні країни світу. Він відкриває нам нескінченні можливості. Сама перша, і мабуть, найважливіша — подорожі.

Якщо Ви не володієте англійською мовою, то, на жаль, Ви не зможете спілкуватися з людьми і з-за цього Ви не зможете відчути атмосферу міста. Тому, в 21 ст. просто необхідно вміти розмовляти англійською мовою. Тому, відразу в голову приходить тільки одне питання:

«Виникало у Вас коли-небудь бажання вивчати англійську мову?»

Якщо так, то швидше за все Ви починали вибирати між груповими та індивідуальними заняттями. Які ж краще? Сьогодні ми розповімо про плюси і мінуси індивідуальних занять.

  • Перша перевага, це звичайно ж підхід. Завдяки тому, що Ви відвідуєте індивідуальні заняття, викладач може приділити Вам більше часу і уваги, виправити всі Ваші помилки і пояснити тему яку Ви не змогли зрозуміти з першого разу.
  • Другий плюс - гнучкість. Ви можете самі вибирати час заняття та його тривалість. Що, погодьтеся, дуже зручно.
  • Ще один привілей індивідуального навчання це звичайно ж, програма, по якій Ви навчаєтесь. Ви самі вибираєте підручники і кількість занять на проходження кожної теми.
  • Але самий головний козир, це напевно, відсутність різних звуків і розмов, які відволікають нас під час навчання. І в силу того що Ви займаєтеся індивідуально, це не стане вам на заваді оскільки Ви зможете уникнути цього і спокійно, в комфортній для Вас атмосфері, продовжувати вивчати англійську мову.
Но если посмотреть на этот вопрос с другой точки зрения, то также можно обнаружить и минусы индивидуальных занятий, а это уже плюсы для групповых занятий.
  • Перше, що помічають студенти це те, що в колективі легше вивчати будь-яку мову, тому що дана тема, граматика або навіть слово повторюється кілька разів і саме тому ми освоюємо дану інформацію краще.
  • Друга перевага групових занять це наявність різних думок і поглядів на речі. Тому що у кожної людини є своє бачення тієї чи іншої досліджуваної теми.
  • Ще одна перевага групи це звичайно ж, мотивація. Адже всім відомо, що кожна людина завжди прагне бути кращим за інших і це дружнє суперництво може привести Вас до чудовому результату.

І на завершення хотілося б сказати, що неважливо чи навчаєте Ви англійська в групі або індивідуально, головне не здаватися, а йти вперед незважаючи ні на що.

Вихід