Відгуки студентів

Oxford School - це команда професіоналів, з міжнародною акредитацією. Кращі викладачі, які підтверджують свою кваліфікацію наявністю міжнародних сертифікатів CELTA, DELTA і багаторічним досвідом роботи в Англії і США. Заняття в Oxford School - це цікаво, швидко і ефективно. Наші студенти з задоволенням діляться своїми відгуками на цій сторінці.

Зверніть увагу, відгуки публікуються тільки від реальних студентів школи Oxford School. Для вашої верифікації, будь ласка, вказуйте ім'я і номер групи.

4.85 123123123 13 відгуків
Переваги:
Весело, цікаво, завжди хотілося бігти на заняття
Немає
Коментар:
Займалася в школі на Позняках вже роки 3 тому. 2 курсу тут пройшла. У моєму житті було дуже багато англійської: школа, репетитори, онлайн заняття, курси за кордоном. Але саме в Оксфорд скул я полюбила англійська всією душею. Школа, університет, репетитори мені не дали такий крутий бази як тут. Я, на жаль, не пам'ятаю як звали викладачів, але я пам'ятаю, що вони були шалено позитивні і круті! І коли у мене запитують школу англ. мови, я без роздумів раджу саме цю. Навіть батьків відправила сюди)
Переваги:
Безкоштовні додаткові заняття ( на зразок 15 шт. ), відмінні викладачі, недалеко від метро
Недоліків немає
Коментар:
Це найкраща школа англійської мови в моєму житті! Я в захваті! Ходжу на заняття з позитивним настроєм! Не нудно, є дод. заняття. 10/10. Денис 0101
Переваги:
Все є онлайн. І бронювання груп і домашка. Дуже зручно.
Закрили філія на Кловській ((( Було дуже зручно туди добиратися
Коментар:
Займалася в школі на Кловській пару років тому. Залишилася задоволена поєднанням ціни і якості. Викладачі молоді і енергійні, але при цьому досвідчені і знають свою справу. Зараз хочу записатися на Театральну. Чекаю, коли збереться моя група. Моніторю свою групу кожен день на вашому сайті, так що все під контролем ))
Все сподобалося
Не бачу недоліків
Коментар:
Так само, хотіла б подякувати Oxford School за отримані знання. Відходила в Oxford School 3 семестру. Все сподобалося, прогрес реально є. Але це за умови, якщо не пропускати заняття і робити домашку – в цьому переконалася на власному досвіді. Удачі вам у розвитку і всього найкращого. Мирослава 03-0101 Upper
Переваги:
Хороший викладач, багато розмовної англійської і досить цікавий матеріал.
Недоліки:
Підручники в палітурці безкоштовно не видають. Вони платні.
Коментар:
Спасибі вчитель Олені за якісні і мега позитивні заняття. Після роботи і коли немає особливо настрої - ваші заняття це просто порятунок для мене. Дуже заряджаєшся вашим позитивом. Так тримати. Сподіваюся побачити вас у наступному семестрі. Oxford School - щоб викладача не міняли!!! Олена найкраща!
Всі.
Недоліки:
Більше інтенсиву, щоб не тільки влітку.
Коментар:
Навчалася влітку на розмовному курсі в школі на ст. м. Палац Спорту у викладача Валентини. Курс дуже сподобався, викладач не обділяла увагою нікого з групи. Матеріал на заняттях був сучасним і цікавим, брали багато ігор та інтерактивних завдань. На заняттях не нудьгували! Сподіваюся наступного літа потрапити до цього ж викладачеві, так як під час літніх канікул це ідеальний варіант, щоб не втратити наявні навички. Бажаю вам успіхів - Oxford School.
Коментар:
Дуже радий, що вибрав цю школу. Оцінка 10 з 10.
Переваги:
Близькість до метро. Молодий колектив.
Немає ранкових занять ((
Коментар:
Відмінна школа на Позняках. Шкода, що немає ранкових групових занять, щоб можна було відвідувати англійська перед роботою. Дарина і Тетяна – суперові викладачі! Велике спасибі, що терпіли мене весь цей семетр і допомогли підтягнути англійську. Сертифікатом і оцінкою дуже задоволений. Удачі вам! Хороших і позитивних студентів! Діма 01-0205 Elementary
Переваги:
Рекомендую. Хороша школа з висококваліфікованими викладачами.
Коментар:
Спасибі вам Oxford School за чудовий рік навчання. Шкода, що доводиться виїхати і я так і не змогла перейти на advanced і закінчити всі рівні повністю. Дуже сподіваюся, що буде можливість повернутися до навчання у Новому році. Бажаю вам успіху і процвітання. З повагою, Анастасія Черненко Група 2-0805
Цінова політика
Коментар:
Адекватна ціна, сучасні підручники, хороші викладачі і зручний розклад – шукав школу виходячи з цих параметрів і тут все співпало, задоволений абсолютно всім.
Переваги:
Гарна школа, все сподобалось.
Коментар:
Познайомилась з цією школою дякуючи попередній роботі, до нас приходив викладач з Oxford School та вів лекції з бізнес англійської. Після зміни місця роботи захотілось продовжити навчання і наразі продовжую вивчення з тім самим викладачем, але вже індивідуально. Займаюсь по суботам, для мене це найзручніший варіант. Хочу подякувати школі та її викладачам та побажати процвітання та ще більшої кількості студентів!
Переваги:
Відмінна школа не тільки для дорослих, але і для дітей.
Недоліків немає.
Коментар:
Донька пройшла тут всі рівні. Почали займатися з 10 років і за показниками в школі можу сказати, що результат дуже хороший, значно краще ніж від приватного репетитора, з якими займалися до того, як дізналися про Oxford School. За період навчання пару разів змінювалися викладачі, як я зрозуміла – різні викладачі ведуть різні рівні. Як на мене – це плюс, діти не звикають до одного викладачеві (не вилазять на голову) і не звикають одному вимові (у вивченні мови це добре). Але що найголовніше – дитина з радістю ходив на заняття!
Переваги:
Відмінна атмосфера і викладачі. Доступна ціна.
Поки не бачу недоліків.
Коментар:
Вирішила написати свій коментар, так як сподобався новий філіал на Театральній. Раніше займалася у вас на Кловській. На театральній відмінна школа. Нові викладачі, великі аудиторії. Близькість від метро (від кловській потрібно було трохи пройтися). Бажаю вам успіхів. Наталія, група elementary 0702.