Де завантажити аудіокурси англійської мови

Хочете підтягти свою англійську мову або почати його вивчення з нуля, але немає на це часу, так як ви дуже зайнята людина (робота, навчання в інституті тощо)? Якщо ви з тих, для кого «Time is money», як сказав відомий американський діяч Б. Франклін у своєму творі «Рада молодому купцеві» (1748 рік), для вас чудовим виходом стане вивчення англійської мови в аудіоформаті.

Переваги і недоліки вивчення англійської мови за аудиокурсам. Даний метод навчання, як показує практика, є одним з продуктивних. Тому не дивно, що таку форму вивчення англійської мови сьогодні обговорюють багато.

Плюси

• економія часу – не потрібно витрачати час на поїздку до місця, де проводять заняття;
  • економія грошей – аудіокурси обійдуться набагато дешевше, ніж заняття в стаціонарному режимі (до того ж є і безкоштовні аудіокурси);
  • можливість присвятити час навчанню в будь-якому зручному/зручному місці – ви можете почати вивчення англійської мови в автобусі, метро, поки їдете з роботи додому, в поїзді під час подорожі, прогулянки по парку і не тільки;
  • вивчення англійської мови за аудиокурсам дозволяє отримати максимум корисної інформації, при цьому навантаження на очі не буде.
Важливо! Під час такого формату навчання, ви навчитесь правильно вимовляти слова, ставити в потрібних місцях наголоси – вам відкриються всі нюанси вимови.

В першу чергу ви отримаєте можливість запам'ятати фрази/речення, які знадобляться в поїздці, при заселенні в готель, при поході в кафе або виклику таксі. На відміну від подкастів та аудіокниг, аудіокурси побудовані за принципом: «від простого до складного». Така форма навчання розрахована на тих, хто присвятив час самостійного вивчення іноземної мови. Тому аудіокурси супроводжуються безліччю пояснювальних моментів.

Мінуси

• Є ті, хто знаходить навчання у форматі аудіокурсів нудним і монотонним. Тому не треба думати і затято вірити, що прослуховування аудіо-роликів – це захоплююче.
  • Також варто розуміти, що під час такого навчання запам'ятовуються лише звукові образи і пропозиції в цілому.
  • Правила читання англійської мови складніше російської або української. Тому знаходити «знайомі» фрази по звучанню в тексті буде складно.
  • Деколи так буває, що знаючи переклад пропозиції, людина не може сказати, скільки в ньому слів та перевести їх окремо. Це пов'язано з тим, що вислів сприймається, як єдине ціле, яке не можна розділити на частини. Звичайно, якщо аудіокурс підкріплений книжковим посібником, то з подібною проблемою ви не зіткнетеся.

Як правильно вибрати аудіокурс?

Щоб навчання в аудіоформаті дало свої плоди, і не було марним, слід себе мотивувати, поставити чітку мету і рухатися до неї.

Грамотно складений курс повинен включати в себе навчання з допомогою популярних слів і фраз з розмовної мови. Правила граматики повинні бути доступно роз'яснено. Якщо не знаєте азів граматики, буде дуже складно пізнати англійська мова. Постановка усного мовлення повинна бути правильною.

Критерії вибору аудиокурса:

• Обрали курс? Ознайомтеся з його відгуками в інтернеті. З відгуками можна ознайомитися на тематичних форумах, спеціалізованих сайтах.
  • Комплексне навчання. Якісний курс буде складатися з декількох блоків – крім аудіо матеріалів, будуть практичні письмові завдання, відео-уроки. Можливо, навчання буде підкріплено книгами.
  • Вартість. Звичайно, є в мережі і безкоштовні курси. Однак не варто від них багато чого чекати. За «працюють» курси доведеться заплатити. Варто розуміти, хтось же приділив свій особистий час, щоб розробити систему, скласти план навчання, зібрати інформацію. Звичайно, не обов'язково купувати найдорожчий матеріал, можна проаналізувати ринок пропозицій і вибрати підходящий аудіокурс за ціною для себе.
  • Навчання повинно бути представлене в декількох варіантах для людей з різним рівнем знання мови.
Кращі курси – аудиоуроки, створені російськомовним викладачем разом з носіями мови.

Як правильно слухати аудіокурси?

Во время прослушивания аудио следует сконцентрироваться и стараться уловить общий смысл. Чтобы понять, как слова пишутся, не лишним будет просмотреть текст. В процессе прослушивания аудио выписывайте новые фразы и слова, заучивайте их. На следующий день повторно прослушивайте запись, старайтесь запомнить, как пишется и произносится каждое слово. Постарайтесь в уме повторить то, что прослушали.

• Вслухуйтеся в лексику. Повторюйте фразу за диктором. Якщо необхідно, повторно поверніться до початку заняття.
  • Після уроку, постарайтеся застосовувати на практиці в реальному житті отримані знання.
  • Приділяйте навчання по пару годин в день (якщо немає можливості, то хоча б по півгодини).

Види аудіокурсів з англійської мови

Сьогодні викладачі випускають різні види аудіокурсів з англійської мови:

• для дорослих – навчання побудовано таким чином, що один і той же курс буде корисний і новачкові і тим, хто має середній рівень знань;
  • для дітей – навчання може відбуватися в ігровій формі, в процесі прослуховування аудіо, дитина дізнатися про нові слова, наприклад, що качка – це «качка», а крокодил – «крокодил» - дітям цікаво буде почати англійська мова в аудіоформаті.

Аудіокурси можуть бути у вигляді:

• Розмовної англійської – в процесі навчання ви отримаєте базові навички спілкування для початківців. Зрозумілим і доступним язиком буде викладатися мовний етикет іноземної мови. Ви дізнаєтеся про типових мовних оборотах і розмовних кліше. Навчання обхопить необхідний мінімум лексичного складу, який знадобитися в подорожі, бізнес-подорожі в будь-яку країну світу.
  • Граматики – більш поглиблене вивчення мови. Ви дізнаєтесь, що таке особисті займенники, множина, артиклі, дієслово «to be» і не тільки. Мова піде про часи (наприклад, present continuous tense).

Скачати аудіокурси