Топ сайтів з фільмами англійською мовою

Давним-давно один чоловік сказав, що всі люди — актори, які самі створюють свою історію. І саме тому кіно індустрія розвивається разом з людиною. Можливо, це і є головна причина того, що ми так сильно любимо дивитися різні фільми і серіали.

Але крім хорошого проведення часу, перегляд кіно також може приносити і користь у вивченні іноземної мови. Адже коли Ви дивитеся відео на англійській мові, наприклад, Ви розширюєте не лише свій світогляд, але і словниковий запас. Також Ви вивчаєте правильну вимову і при цьому отримуєте задоволення і не напружуєтеся. Щоб Ви не витрачали час на пошуки сайтів, де можливо було б дивитися фільми і серіали англійською, ми вирішили зробити для Вас топ 5 кращих сайтів для перегляду кіно англійською мовою.

 • Перший і, напевно, найпопулярніший сайт це всім нам відомий Youtube, адже там є не тільки різні смішні і музичні відео, але й повноцінні фільми і серіали англійською мовою з субтитрами на різних мовах.
 • Другий варіант, де Ви можете подивитися фільми це ресурс Megogo. Тут Ви зможете знайти найрізноманітніші фільми, будь-яких жанрів. На сайті представлені новинки кінопрокату і прем'єри. Фільми на цьому сайті можна дивитися на різних мовах, в тому числі й англійською. На момент написання цієї статті, архів сайту складався з більш ніж 80 тис. фільмів.
 • Ivi.ru. У цьому місці Ви зможете знайти велику відмінність жанрів: комедії, драми, жахи, історичні, документальні і ще багато і багато інших. Загалом тут знайдеться фільм для кожного. Безумовно, це один з найпопулярніших сайтів з фільмами онлайн. За лютий 2017 року, українці відвідали цей сайт більше 10 мільйонів разів. І якщо Ви захочете дивитися кіно саме тут, тоді переходьте до розділу фільми мовою оригіналу.
 • Відмінний сайт з фільмами і серіалами англійською - Ororo.tv. Перевага даного ресурсу в тому, що при перегляді відео, сайт використовує вбудовані субтитри. Навівши курсор миші на слова, можна миттєво отримати переклад, таким чином, вивчення англійської стає ще легше і цікавіше.
 • І завершує наш список відразу два сайту, це - English Films і Show English. Це супер ефективні сайти для тих, хто вивчає англійську по фільмах. При перегляді відео, ви так само можете використовувати переклад слів в титрах, крім того, можна створити і вести свій словник англійських слів, а також виконувати по ним різні вправи.
 • Ну і наприкінці хотілося б сказати, що якщо Ви любите проводити час дивлячись кіно та серіали, тоді запасайтеся попкорном, різними снеків і напоями і скоріше включайте свій улюблений фільм, але в цей раз спробуйте подивитися його англійською мовою.

  Якщо ви знаєте цікаві сайти з фільмами англійською мовою, пишіть посилання на них у коментарях і ми обов'язково доповнимо наш список вашими рекомендаціями.

  Вихід

  • Avatar Алексейчик
   Спасибі за статтю. З субтитрами легше дивитися, мені подобається filmy-na-angliyskom.online але там не всі фільми працюють. Зате є скачати.
  • Avatar Rashid Shukurov
   супер величезне дякую за корисну інформацію я не міг знайти серіал англійською який можна було подивитися з субтитрами англійською Thank you very mutch!!!!!!!! i finaly found the website where i can easily watch series with subtitle, free!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! THank you the best info
  • Avatar James Taylor
   До речі є молодий сайт, там в розділі "фільми англійською" є 5000+ фільмів з оригінальною озвучкою без реклами, і всякого сміття.. https://hdmonster.me/selections/filmy-na-anglijskom/
  • Avatar rugest
   Ось ще https://english-with-fun.com?refid=5631b99888155e54 дуже зручний сайт, до багатьох фільмів і серіалів є словники, перед переглядом можна вивчити нові слова, зручно перемотувати за субтитрів. Корисне розширення для браузера https://easysubs.co/ru.html допомагає переводити субтитри при перегляді, слово чи репліку повністю. Також є можливість перемотати за субтитрів.
  • Avatar Bohdan Kryvko
   Що ж модератори з такою гучною назвою - сайту oxford-school.com.ua - маю деякі зауваження до вас. Отже - мовами розмовляють, а не щось роблять на них "...субтитрами на різних мовах."; "...коли Ви дивитеся відео на англійській мові..."- з дублюванням англійською мовою; "Відмінний сайт" - московітська шапка, у нас - чудовий..; "вивчає англійську по фільмах."- вивчає англійську з фільмів.) Декілька разів переглядайте текст - "...відразу два сайту...", "...різними снеків ". Запросіть мовника, альо з української, переглядати і виправляти помилки. Сама ідея та інформація на часі та дуже потрібні. Дослухайтесь - назва сайту зобов"язує! З повагою, Б. К.
  • Avatar Make Up Your Mind
   Дуже влучні зауваження! І ще, модератори, "а також виконувати по НИМ різні вправи."? Варто запросити редакторів.