Питання і відповіді

Якщо ви не знайшли відповідь на ваше питання у списку нижче, скористайтесь сторінкою контактів для зв'язку з нами або задайте ваше питання нашим експертам.
А які бувають рівні і як дізнатися свій?

Є всього 6 рівнів. Кожен розрахований на курс за 4 місяці.
Щоб дізнатися свій рівень - пройдіть тест онлайн.

Більш детальну інформацію по кожному рівню можна дізнатися на сторінці - програма та рівні →

Мені потрібен розмовна англійська, що саме вивчають у вашій школі?

Всі наші програми розраховані на розмовну англійську. Але вивчення граматики, так само входить в програму курсу, так як без знання найпростіших основ граматики, ви не зможете правильно скористатися знаннями розмовної мови.

У будь-якому разі, всі заняття в нашій школі побудовані таким чином, щоб практикувати англійську у реальних ситуаціях (симуляції) і створювати більше природних моментів для невимушеного вивчення мови, при якому всі наші студенти зможуть навчається англійської легко і без заучування.

За якою адресою будуть проходити заняття?

Заняття можуть проходити за адресою: р. Київ, вул. Шота Руставелі 16 або за адресою: р. Київ, вул. Олександра Мишуги 10. У будь-якому випадку, ви самі визначаєте філія, в якому будуть проходити ваші заняття, при реєстрації на курс.

Як зараз дізнатися розклад груп?

Перейдіть за посиланням на розділ замовлення онлайн. Виберіть рівень і перегляньте список запропонованих груп. Там же відображається основна інформація по днях і часу навчання для кожної групи.

Як вибрати, в яку групу мені записатися? Який у мене рівень?

Для початку, пройдіть тест онлайн, після чого ви дізнаєтеся ваш рівень. Тоді ви зможете вибрати потрібний рівень на сторінці бронювання онлайн. Далі дотримуйтеся вказівок з реєстрації.

Де брати підручники?

Підручники оплачуються окремо і не входять у вартість навчання. Але ви так само можете використовувати підручники в електронному варіанті, які будуть доступні на вашій персональній сторінці, після реєстрації на курс.

Що позначають номери біля груп, наприклад №0902?

Ця нумерація використовується виключно для правильного розподілу груп за аудиторіями. Ніякого відношення до рівнів ці назви не мають.

Чи зможу я отримати сертифікат при закінченні курсів?

Всім студентам нашої школи, після закінчення курсів видається сертифікат, в якому буде вказана інформація про успішне завершення курсу англійської мови в нашій школі. Детальніше про сертифікаті ви можете дізнатися на цій сторінці.

Які викладачі працюють у Oxford School?

В нашій школі працюють носії мови, а так само українські викладачі - фахівці, що володіють міжнародними сертифікатами CELTA і TEFL, що підтверджує професійний і творчий підхід до викладання англійської мови школі Oxford School. Наші педагоги завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного студента, що забезпечує високу результативність, ефективність, легкість і задоволення у вивченні англійської мови.

Яка у вас методика?

Методика в Oxford School – це унікальний комплексний підхід, який розроблений командою професіоналів у Великобританії, за загальноєвропейським стандартам володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference, CEFR). Він включає індивідуальний творчий підхід до кожного студента, простоту і ясність у викладі нового матеріалу - лексики, граматики і фонетики, легкість і успішність в усній і письмовій практиці англійської мови.

Скільки людей в групі?

В середньому 6-7 осіб. У будь-якому випадку, кількість студентів не може перевищувати 10 осіб.

Мені треба за короткий термін вивчити англійську, можливо це?

Так, можливо. Для цього в нашій школі існує спеціальний інтенсивний курс. На цьому курсі ви ознайомитеся з базовими правилами граматики і фонетики, навчитеся вільно розповідати нескладні теми – про себе, своєї сім'ї, відпочинку, навчанні або роботі, також у вас вийде вести простий діалог в готелі, ресторані або в аеропорту. Так само, інтенсивний курс можна пройти для будь-якого іншого рівня, навіть самого високого - Advanced.

Такі курси проходять кілька разів на рік. Щоб дізнатися дату початку наступного «інтенсиву», зверніться до нашого адміністратора за додатковою інформацією.

Що таке Oxford Club?

Oxford Club — це унікальний проект для студентів нашої школи. На заняттях цього клубу студенти з легкістю переступають мовний бар'єр і невимушено спілкуються в дружній обстановці. На заняттях Oxford Club, ви закріплюєте і отшлифовываете набуті знання при реальному спілкуванні.

В Oxford Club студенти переглядають, а потім обговорюють різні фрагменти фільмів, новини, відео, слухають музику, аудіокниги, читають і обговорюють нові цікаві статті з газет і журналів. Також студенти активно беруть участь і розвивають свої мовні навички в таких іграх як Mafia, Who wants to be a millionaire?, Brain ring, Quest і т. п.

Всі заняття в розмовному клубі проходять з носієм мови. Детальніше про Oxford Club можна дізнатися на цій сторінці.

Як проходять заняття для дітей?

Заняття для дітей до 12 років проходять в спеціально обладнаному класі, де дитині буде надано весь спектр різноманітних ігор і занять. Спеціальні підручники тільки для дітей, м'які іграшки, розмальовки та інші цікаві і корисні матеріали доповнюють наші уроки і роблять їх більш зрозумілими і веселими для дитини.

Чи існує у вас пробний урок?

Так, існує. Ви можете відвідати пробний урок, на якому ближче познайомитеся з нашою методикою навчання і викладачами школи. Вартість пробного уроку – згідно прайсу індивідуальних занять.