Онлайн-підтримка користувачів

Задавайте будь-які питання нашим консультантам, за допомогою спеціальної форми нижче. Відповіді публікуються 24/7. Для швидкого зв'язку використовуйте сторінку контактів.

• Avatar Дмитрій
    Добрий день. Отримав сертифікат від школи пару років тому, але у паперовому вигляді. Чи можна запросити сертифікат у цифровому вигляді?
    Доброго дня, Дмитро! Будь ласка, напишіть на нашу електронну адресу (osk@oxford-school.com.ua) свої контактні дані, щоб ми могли ідентифікувати Вас та надіслати сертифікат в електронному форматі.
  • Avatar Val hopt
    Доброо дня,скільки йде один курс,та чи діє новогодня акція?
    Доброго дня! Тривалість Розмовного Курсу - 15 занять, Інтенсивного - 30 занять, Повного - 50 занять. Кількість занять на тиждень обирається самостійно, тому термін навчання залежить тільки від інтенсивності занять. Так, Новорічна Акція ще діє - при купівлі одного курсу, другий йде у подарунок)
  • Avatar Олександра
    Доброго дня! Яка вартість корпоративного вивчення англійської мови для групи 2-6 співробітників, онлайн
    Доброго дня, Олександра! Вартість навчання для однієї групи - 6900грн/міс (12 занять).
  • Avatar Свiтлана
    Добрий день! Групове навчання проводиться у групах із скількох осіб?
    Доброго дня, Світлано! Наразі, у групах в середньому 4-6 осіб.
  • Avatar Вікторія
    Доброго дня! яка вартість корпоративного вивчення англійської мови?10-13 співробітників, онлайн
    Доброго дня, Вікторія! Вартість навчання для однієї групи - 6900грн/міс (12 занять).