Онлайн поддержка пользователей

Задавайте любые вопросы нашим консультантам, с помощью специальной формы ниже. Ответы публикуются 24/7. Для быстрой связи используйте страницу контактов.

Выход

• Avatar Дарья
    Добрый вечер!Когда стартует курс офф Лайн для pre-intermediate?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Старт найближчої такої групи відбудеться у травні.
  • Avatar Олександра Смичок
    Добрый вечер, хочу вернуть аванс за обучение и мне сказали, что заявление я могу выслать на электронку. На чьё имя мне писать заявление и как правильно Вы называетесь?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам на osk@oxford-school.com.ua
  • Avatar Сергей
    Здравствуйте. Прочитал, что онлайн курсы начались в феврале. Сейчас уже поздно на них записаться, получается?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Сергій! На найближчий час також заплановано декілька груп, усю детальну інформацію Ви можете дізнатися через наш онлайн-чат або ж зателефонувавши нам.
  • Доброї ночі, у мене виникли питання по сертифікату на курси англійської. Цікавить Інтенсивна програма (почати навчання можна в будь-який час року). - ціна, скільки людей в групі? чи проводяться заняття в період пандемії? Індивідуальні заняття (від 5 відвідувань). - ціна Віддалене навчання, через платформу 2english.com. - ціна і як проходить навчання? чи є онлайн заняття з викладачем і підтримка студентів поза заняттями? Хочу подарувати подрузі Подарувати подарункову картку можна 2 способами: відправити сертифікат відразу на пошту іменинника і вибрати персональні привітання. - як скористатися ним в такому форматі? Адміністрація школи виконає всі побажання. - що сюди входить, опція платна?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Зверніть увагу - на період локдауну ми працюємо виключно онлайн. Інтенсивний курс обов"язково буде проводитися влітку. А вся інформація з розкладом та вартістю буде доступна вже у травні. Вартість індивідуального заняття (онлайн або офлайн) - 300грн/60хв або ж 400грн/90хв. У подарунковому сертифікаті може бути вказаний будь-який текст за Вашим побажанням.
  • Avatar sasha
    добрый вечер, у вас есть форма онлайн обучение ?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Так, звісно. В онлайн форматі можливе як групове так і індивідуальне навчання.