Онлайн поддержка пользователей

Задавайте любые вопросы нашим консультантам, с помощью специальной формы ниже. Ответы публикуются 24/7. Для быстрой связи используйте страницу контактов.

Выход

• Avatar Оленка Зубрицька
    Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи є група на рівень Advance? Якщо є, то в які дні та котрій годині. Дякую
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Набір на новий семестр буде відкрито найближчими днями. Групи рівня Advanced плануються у школі на ст.м. Палац Спорту на на ст.м. Позняки.
  • Avatar Аlona Yevenko
    Добрый день! Подскажите есть ли возможность заниматься онлайн в группе?
  • Avatar Oxford School
    Здравствуйте, Алёна! На данный момент, для онлайн обучения, можем предложить только группу уровня Pre-Intermediate с расписанием Вторник и Четверг с 17:00 до 18:30. Набор в новые группы будет открыт в ближайшее время.
  • Avatar Алина Письменная
    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є курс групових занять рівня Beginner? Я просто дуже сумніваюся, що можу одразу йти на Elementary.
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Аліна! Групове навчання у нас починається саме з рівня Elementary. Та якщо у Вас є сумніви щодо своїх знань - можете записатися на тестування та консультацію з викладачем і тоді вже визначитися з курсом навчання.
  • Avatar Роман
    Здраствуйте! Подскажите когда будет стартовать курс для Elementary на театральной ?
  • Avatar Oxford School
    Здравствуйте, Роман! Старт группы на 20:00 состоится 12 ноября. А группа на 18:30 начнет обучение к кону месяца, точная дата пока не назначена.
  • Avatar Masha Varzager
    Добрий день! Початок курса відбувається тільки в перших числах місяця?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Ні, групи стартують по різному - на початку, в середині або наприкінці місяця. Детальну інформацію по будь-якій з груп Ви можете уточнити за номером 0800 800 890 (безкоштовно).