Онлайн поддержка пользователей

Задавайте любые вопросы нашим консультантам, с помощью специальной формы ниже. Ответы публикуются 24/7. Для быстрой связи используйте страницу контактов.

Выход

• Avatar Саша Шинкарук
    Хочу записатися на курс Intermediate.Є місця ще в якихось групах?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Олександр! Так, вільні місця на рівень Intermediate наявні у 3-х філіалах нашої школи (м.Палац Спорту, м.Театральна та м.Позняки). Дізнатися розклад та забронювати місце можна онлайн за посиланням https://oxford-school.com.ua/online.html або за телефоном 0800800890 (безкоштовно).
  • Avatar Andrey Latyshev
    Добрый день. Хотел бы узнать по каким учебникам идет обучение, кто автор?
  • Avatar Oxford School
    Добрый день, Андрей! На полном курсе мы используем учебники "English File" Third Edition by Christina Latham-Koenig & Clive Oxenden (Oxford University Press). А на интенсивном - "Speak Out" Second Edition by Antonia Clare & JJ Wilson (Pearson).
  • Avatar Олександр Пупена
    Добрий день. Минулого тижня ми записалися з колегою на розмовний клуб. Викладач затримався (більше ніж на 30 хв), а в нас були певні плани. Ми не дочекалися його, так як були заплановані інші зустрічі і попросили повернути списане заняття в баланс. Моєму товаришу повернули а мені - ні.
  • Avatar Олександр Пупена
    25.10 на 17.30 на Театральній.
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Олександр! Перепрошуємо за незручності! Помилку виправили - заняття повернуто на Ваш баланс.
    Дякую!
  • Avatar Сергій
    Добрий день, коли планується набір до групи інтенсивного навчання м. Палац Спорту?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Сергій! Наразі у нас закінчується набір на повний курс і найближчим часом інтенсив, у школі на Палаці Спорту, не планується.