Онлайн поддержка пользователей

Задавайте любые вопросы нашим консультантам, с помощью специальной формы ниже. Ответы публикуются 24/7. Для быстрой связи используйте страницу контактов.

Выход

• Avatar Viktoriia Vlasenko
    Добрий день! Хочу записатись на пробне заняття, але зараз знаходжусь закордоном і не зможу комунікувати з менеджером по телефону. Чи можливо зробити запис іншим способом (наприклад, електронна пошта)?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Вікторія! Так, звісно. Ви можете написати нам на пошту >>> osk@oxford-school.com.ua Або для швидшого контакту також можете писати нам в онлайн чат, Facebook або Instagram.
  • Avatar Анастасия
    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна подивитися зразок сертифікату?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Анастасія! Будь ласка, зверніться в наш онлайн чат і ми надішлемо Вам зразки.
  • Avatar Tetiana Butorina
    Вітаю. Оплатила курс, отримала доступ на платформу для навчання, але не маю доступу в кабінет студента на сайті Oxford school, оскільки не маю індивідуального номеру. Як отримати індивідуальний номер?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Тетяно! Наразі, для навчання використовується лише особистий кабінет на сайті 2english.com, тому індивідуальний номер Вам не потрібен.
  • Avatar Julia Geleveshko
    Доброго дня, шановні! Курс оплатила до війни і встигла 3-4 рази сходити на заняття. Як я можу продовжити своє навчання? як увійти в поток навчання A2 рівня? Дякую
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Будь ласка, пройдіть реєстрацію за цим посланням >>> https://2english.com/register/ Після перевірки та підтвердження акаунту, в особисті повідомлення на сайті Вам надійдуть купони для реєстрації на заняття та інструкція.
  • Avatar Никита
    Оплатил курс какие мои дальнейшие действия?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Будь ласка, слідуйте інформації вказаній у повідомленні, що було надіслано після підтвердження Вашої оплати.