Онлайн поддержка пользователей

Задавайте любые вопросы нашим консультантам, с помощью специальной формы ниже. Ответы публикуются 24/7. Для быстрой связи используйте страницу контактов.

Выход

• Avatar Вікторія
    Доброго дня, яка кількість студентів у групі?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня, Вікторія! У групах зазвичай до 10 осіб (в середньому 6-7).
  • Avatar Євген
    Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, чи є навчання з нейтів спікерами, яка вартість, форма проведення
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Носії мови у нас проводять розмовні клуби та індивідуальні заняття. Для студентів, що вже навчаються у нас, розмовні клуби є безкоштовними, а для усіх інших - вартість складає 100грн/заняття. За умови навчання один на один з носієм, вартість буде становити - 600грн/60хв. Навчання можливе як в офлайн форматі, так і в онлайн.
  • Avatar Olga Myronenko
    Добрый день, не могу открыть доступ к учебникам, браузер выдает ошибку 404 (Не найдено)
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який саме підручник не вдається завантажити?
  • Avatar Дарья
    Добрый вечер!Когда стартует курс офф Лайн для pre-intermediate?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Старт найближчої такої групи відбудеться у травні.
  • Avatar Олександра Смичок
    Добрый вечер, хочу вернуть аванс за обучение и мне сказали, что заявление я могу выслать на электронку. На чьё имя мне писать заявление и как правильно Вы называетесь?
  • Avatar Oxford School
    Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам на osk@oxford-school.com.ua