Не знаєте свій рівень? Пройдіть тест!
  • Kids (7-14)

• Elementary

• Pre-Intermediate

• Intermediate

• Upper-Intermediate

• Advanced

Місце в групі буде зроблено на 48 годин. Протягом цього часу, ви можете здійснити оплату курсу готівкою або картками visa/mastercard, в одній з шкіл Oxford School.
Місце в групі буде зроблено на 48 годин. Протягом цього часу, ви можете здійснити оплату в розмірі 50% від вартості всього курсу, в одній з шкіл Oxford School.
Місце в групі буде зроблено на 48 годин. Протягом цього часу, вам необхідно підписати договір оплати частинами або скористатися кредиткою від Приватбанку, в будь-якому з офісів компанії.
Місце в групі буде зроблено на 48 годин. Протягом цього часу, вам необхідно оплатити послуги та надати квитанцію про сплату нам на email або особисто, в одній з шкіл Oxford School.
Оплата за курс буде зроблена за допомогою кредитних карт visa/mastercard, на сайті платіжної системи. Після успішної оплати ви будете автоматично і повністю зареєстровані на курс.
Місце в групі буде зроблено на 48 годин. Протягом цього часу, ви можете відправити 50% коштів від вартості курсу, на нашу карту Приватбанку. Після цього, ви будете повністю зареєстровані на курс.